Španělské apartmány a vily v Gran Canaria

25.12.12

Uvažoval jste někdy o rezervaci soukromě vlastněnou bytu či vily pro dovolenou pronájem Španělsku na ostrově Gran Canaria? Stále více a více lidí, kteří se rozhodnou tuto možnost pro své roční dovolenou. Ostrov Gran Canaria je umístěna ve středu Kanárských ostrovů ostrovy mezi Tenerife a Fuerteventura. Je ideální pro všechny typy rekreantů a mnoho středisek jsou ideální pro páry a rodiny s mnoha byty s vlastním stravováním k pronájmu ve Španělsku k dispozici. Existují i další střediska, kde gay vila nájemné ve Španělsku jsou velmi populární zejména v Playa del Ingles oblasti.

Návštěvníci, kteří si rezervují svou dovolenou pronájem Španělsko v Gran Canaria nebude zklamán klimatu, ostrov má teplé počasí po celý rok! V zimních měsících teplota se pohybuje mezi 18 - 20 DegreesC a pro zbytek roku kolem 23 DegreesC nebo vyšší! Klima v severní části ostrova Gran Canaria často liší od jihu, a může být kolem 5 stupňů chladnější. Gran Canaria má mnoho pláží, ve skutečnosti téměř 60 km z 236 km pobřeží ostrova Gran Canaria zahrnuje pláž, a jsou navrženy tak, aby vyhovoval všem chutná. Tam jsou pláže, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi, nudistům, vodní sporty nadšenci a gay komunity! Ve skutečnosti Gran Canaria je jedním z nejoblíbenějších míst v Evropě pro gay vilové kol Španělska.

Španělské apartmány a vily v Gran Canaria

Playa del Ingles na ostrově Gran Canaria je pokládaný za jeden z hlavních gay středisek ve Španělsku s velkým množstvím apartmány s vlastním stravováním k pronájmu ve Španělsku k dispozici pro gay návštěvníky. Gay vila pronájmy Španělsko jsou velmi populární zde a můžete si dovolenou pronájem Španělsko ubytování přímo od soukromých majitelů nemovitostí. Yumbo centrum, ve středu Playa del Inglés, je hlavním místem setkání pro gay komunitu, takže všechny bary jsou gay friendly a některé, zejména ty, na horním patře, jsou výlučně gay. Většina lidí přijet po 10pm a párty pokračuje až o 5 hodin ráno!

Chcete-li chuť na "skutečné" španělské kultury, měli byste si apartmány s vlastním stravováním k pronájmu ve Španělsku v hlavním městě Gran Canaria, Las Palmas. Najdete vše, co chcete zde z umění a kultury na jemné obchodů, nádherné restaurací a nádherné pláže. Proč nezkusit Villa Holiday pronájem Španělsko v tomto středisku a budete moci objevovat historické krásy Vagueta, což je nejstarší čtvrť města Palma. V této čtvrti se můžete stále vidět některé z původních koloniálních budov a malebných dlážděných ulic.

Mnoho návštěvníků se rezervaci rekreační aut Španělsko byty v Gran Canaria pro golfovou dovolenou. S ideální klima a expandovat výběr vynikajících golfových hřišť Gran Canaria je jedním z nejoblíbenějších destinací pro golfovou dovolenou ve Španělsku. Většina golfových hřišť na ostrově byly postaveny poměrně nedávno, a dobrým příkladem je Salobre Golf Course navržený Roland Faure, který je náročný a zajímavý kurz v nádherném prostředí. Je obklopen vulkanickou krajinou, která kontrastuje s bujnou zelení kurzu a má skvělé vybavení včetně golfové školy, cvičiště, driving-range a restaurace s terasou.

Návštěvníci, kteří si rezervovali svůj vlastní rekreační Španělsko ubytování může být také chtít, aby si své vlastní auto-pronájem. K dispozici je autobusová doprava k dispozici na ostrově, ale auto vám dá svobodu jít pryč zkoumání na vlastní pěst a pružnost přicházejí a odcházejí, jak je libo. Můžete si pronajmout auto na letišti nebo v hlavním centrech měst. Strojvedoucí musí být starší 21 let si půjčit auto a budete potřebovat cestovní pas, řidičský průkaz a kreditní kartu.

Partneři

Reklama - odkazy

Skříně na míru Stako

Ozdobte svou ložnici novou vestavěnou skříní na míru – efektivně rozšíříte úložné prostory svého bytu a vylepšíte i jeho vzhled.


Investiční zlato

Investujte do zlata prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


kontakt na vestavěné skříně


vestavěných skříní


Kvalitní betonové podlahy

Podlahy od nás jsou zárukou nejvyšší kvality za nízkou cenu.


Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně praha jsou vám v blízkosti.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.


Od stěhování těžkých břemen jsme tady my. V rámci celé České republiky provádíme stěhování až do hmotnosti 50 tun.


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.