Začínáme s během na lyžích

01.01.13

Krása klasickém lyžování se prochází podél svým vlastním tempem, přičemž v klidu vašeho okolí. S vlastním vybavením a zasněžené zimě můžete lyžovat prakticky kdekoliv - na dvorku, místní park, pěší stezky nebo golfová hřiště. Pokud nemáte vlastní vybavení, nebo nevíte, jak na lyžích XC, můžete obvykle najít turistická centra v přiměřené jednotky, kde si můžete vzít lekci nebo si půjčit výbavu.

Je to tak jednoduché se naučit a mnohem levnější než alpském lyžování, že kdokoliv může vyzvednout sport. Ve skutečnosti, rodiny a senioři jsou nejrychleji se rozvíjejících skupin, které se účastní sportu, s nízkými náklady a cvičení dávek zahrnutých vedle čerstvého vzduchu. Nordic lyžování dlouho byl schválen lékařskými odborníky pro jeho vysokou úroveň kardiovaskulární zdatnosti v nízkém napětí hnutí, zdaleka ne tak nepříjemných do svalů a kloubů, jak běží. Rozšířený klouzat na lyžích tóny všechny hlavní svalové skupiny a spálí více kalorií za hodinu více než nějaký jiný sport, asi 800 kalorií za hodinu pro 175 liber mužský lyžování tempem 5 mil za hodinu.

Začínáme s během na lyžích

Běh na lyžích není bez potenciálu pro zranění, nicméně. I když vaše úroveň fyzické kondice se zvýší, pokud budete trávit více času na sněhu, základní úpravu a strečink pomůže zabránit bolesti svalů. Padá na sjezdovkách samozřejmě je, kde máte největší šanci na zranění. Běžně se severské lyžování dali ruce v pádu a udice rukojeti lze přetěžovat palec. Riziko ACL (předního zkříženého vazu) poranění kolena je dobře známý v alpském lyžování, ale je také možné, zatímco XC lyžování, i když je mnohem méně pravděpodobné.

Zařízení

Klasická lyžování tradičně použité lyže o nohy vyšší než hlavu, ale pokrok v lyžařském výstavby se zkrátil délku značně; lyže vaše výška by měla být přiměřená. Na spodní straně je odrazová zóna (plocha pod vaší závazné) obvykle vzorované s čtvercovými nebo půlkruh drážek, tzv. rybí šupiny. Tyto drážky grip sníh a jak se pomstít, pomáhají vaše tělo k pohybu vpřed na stoupání. Ačkoli většina rekreačních cross-country lyže přichází s no-vosku základny, někteří lyžaři se rozhodnete používat hladké bottomed lyže a aplikovat vosk kopa na chůzi prostoru pro uchopení. Různé kop vosky mohou být vybráni na základě různých sněhových podmínek a teplot. Tím, že má rybí šupiny, lyžaři mohou využít hladké vyskytovaly lyže pro techniku bruslení. Poláci jsou tradičně na hrudi výška, aby vaše ruce v přirozené úhlu 90 stupňů před vámi. Závazné rozhodnutí se výrazně zlepšila v posledních letech, s téměř všechny modely s automatickou krok-v zámcích. Vaše závazné styl musí odpovídat špičky kus kufru. Boty pro klasické lyžování bývají upravené verze lehkých turistických botách, které nabízejí pružnost, ale významná podpora kotníků.

Freestyle, nebo techniku bruslení využívá lehké a kompaktní technologie lyžařského výstavby, používané hlavně konkurenční lyžaře, ale může být užil si jakékoliv úrovni nordic lyžaře. Nejnovější trendy měli tyto lehké, tenčí lyže na mnohem kratších. Hladké podklady umožňují bruslař přesunout váhu na jedné lyži a klouzat na několika délkách před změnou stran. Bez použití rybí šupiny pomoci na stoupání, musí lyžaři výkon přes V-jako pohyb a používat silnou tyč tlačí nebo zpomalit na rybí kosti - v podstatě chodí s lyžemi poukázal ve tvaru V., a to až svahu. Opět, vázání se staly poměrně standardizované a automatické, ale bruslích obuv vyvinuly zajímavé vlastnosti. Jsou vyšší a nabízí vynikající kotníku podporu pomocí kombinace polstrování, měkké a tvrdé plasty, což kotníku, aby se prohnul se dopředu nebo push-off pohybu. Tyče bruslení jsou mnohem vyšší než tradiční turné póly. Oni jsou často až na ramena a závodníky obvykle vybrat tvář a obočí výšky hladin.

Partneři

Reklama - odkazy

Skříně na míru Stako

Ozdobte svou ložnici novou vestavěnou skříní na míru – efektivně rozšíříte úložné prostory svého bytu a vylepšíte i jeho vzhled.


Investiční zlato

Investujte do zlata prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


kontakt na vestavěné skříně


vestavěných skříní


Kvalitní betonové podlahy

Podlahy od nás jsou zárukou nejvyšší kvality za nízkou cenu.


Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně praha jsou vám v blízkosti.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.


Od stěhování těžkých břemen jsme tady my. V rámci celé České republiky provádíme stěhování až do hmotnosti 50 tun.


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.