Lyžování v Norsku

26.12.12

Při přemýšlení o lyžování v Evropě, Francii nebo ve Švýcarsku, jsou místa, která jako první přicházejí na mysl. Přesto Norsko je unikátní v tom, že kombinuje ohromující fjordy výhledy s perfektní nastavení pro nesčetné množství zimních sportů. Zasněžené vzrušení nezná hranice zde, s sjezdové a běžecké lyžování, snowboarding nebo něco více exotického, jako sníh-kiting nebo dokonce psí spřežení snadno dostupné. Upravovaných běžeckých tratí pro všechny úrovně zkušeností a odvážnější cesty mimo hlavních kolejí na "off-piste" lyžování jsou v nabídce v celé zemi.

Lyžování v Norsku

Pro milovníky lyžování a oddaných bílého prášku sjezdovek, Norsko je ideálním místem, jak lyžařská sezóna je dlouhá, trvá téměř šest měsíců. Nejlepší sněhové nabité oblasti jsou skutečně v jižní části země a jsou skvělé sjezdovky pro začátečníky a veterány podobný:

Røldal

Røldal je jedním z nejlepších lyžování zdarma a off-piste lyžování regionu v Norsku. S nadmořskou výškou více než 2600 stop (800 metrů), je známý pro své strmé běhů a off-trail lyžařských oblastí. Veterán lyžaře lyžování, aniž stejné, jakmile se vydali na svých vlastních cestách off-the-zbit-cesta z hlavních sjezdovek. T on výhled na hory zde jsou ohromující a dá vám pocit, že jste lyžování mezi mraky nad Zemi. S 12 sjezdovek a 6 vleků, Røldal poskytuje zimní alpské zařízení na všech úrovních, od první-time lyžaře azyl hardcore dobrodružství.

Sognefjord

Norsko je nejúžasnější venkovní destinace v sobě spojuje krásu fjordů s velkým lyžování. Jotunheimen Národní park a Jostedalsbreen Glacier National Park v regionu Sognefjord, nabízí výběr povzbuzující zimních aktivit v rámci okolí nádherné krajině. Dva hlavní střediska v oblasti, Sogndal Skisenter a Skisenter Sogn, poskytují nádhernou krajinu, každý s vlastní značkou sjezdovek a vybavení. Jsou zde svahy pro dospělé a speciální zábavné parky pro děti. Zde, lezení v ledu až zmrzlé vodopády, zpět na lyžích a na summitu výlety mezi ledovci jsou jen některé z dobrodružství, aby se měl. Kromě toho, je to ideální oblast prozkoumat starověké ledové jeskyně. To je oblast, aby opravdu dostat vaše srdce pumpovat!

Trysil

Nachází se severně od Osla ve východním Norsku, Trysil se může pochlubit jedním z země je největší lyžařské oblasti. Tato rodina-přátelský resort s 66 sjezdovkami a 31 motorových výtahů, nabízí zázemí pro všechny úrovně lyžařů. Vynikající pro začátečníky plocha umožňuje začátečníkům snadno zvládnout svahy, jak lyžování a snowboarding. Veteráni může plout bez námahy se horských svazích v nadmořské výšce více než 3500 metrů, zatímco stovky kilometrů běžeckých tratí vás provede horské krajině s jeho nedotčené krajiny. Po fun-balené den lyžování si můžete odpočinout v lázních středisek ", saun a bazénů.

Oppdal

Vyberte si ze čtyř hor, které tvoří ohromující Oppdal oblast, která se nachází jižně od Trondheimu. Jako jeden z největších Oppdal norského lyžařského střediska nabízí širokou škálu možností a jedinečné zimní zážitek. To je ráj pro lyžaře a snowboardisty, kteří hledají něco jiného. Oslňující scény z pohoří Trollheimen vytvořit alpskou atmosféru k této nedotčené letoviska, a vynikající zařízení a činnosti slouží pouze pro zvýšení pohádkové lyžování, s obrovskými úseků nedotčené sněhu a off-piste lyžování. Tato rodina-přátelský resort s běhy speciálních dětských a kilometry běžeckých tratí likvidačního jejich cestu přes mírné svahy a údolí jsou ideální pro romantické dny venku na sněhu. Oppdal se může pochlubit sezónu od začátku listopadu do začátku května. S garantovanými sněhových podmínek a širokými otevřenými sjezdovkami to dělá pro nezapomenutelnou dovolenou zimních sportů.

Tromso

Pro die-hard dobrodruh, cesta dál na sever až k Tromso je místo pro lyžování. Ačkoli chladnější oblast, to je dobře stojí za námahu. Hlavu vzhůru do hor pro více sjezdového lyžování, nebo zůstat v údolí pro cross-country lyžování nebo sněžnice. To je také region vidět severní Norsko s týmem sáňkovat psi. Sjezdovky jsou jasně osvětlené zde denní světlo je blízko neexistující v zimě, takže lyžování je možné den a noc. Extra bonus je podívaná obloha poskytuje ve formě Northern Lights, a Tromso je jedním z nejlepších míst k vidění tuto hrůzu nahánějící přirozený jev.

Lyžování v Norsku nezklame. Kromě dramatické scenérii a unikátní nastavení, tato země nabízí až o množství sněhu balení dobrodružství zřídka vyskytují v jiných lyžařských oblastí světa. Ať už dáváte přednost srdeční-bušící vzrušení vrávorá dolů útesu, nebo jen tichý běh na mírném stezce, Norsko má všechno.

Partneři

Reklama - odkazy

Skříně na míru Stako

Ozdobte svou ložnici novou vestavěnou skříní na míru – efektivně rozšíříte úložné prostory svého bytu a vylepšíte i jeho vzhled.


Investiční zlato

Investujte do zlata prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


kontakt na vestavěné skříně


vestavěných skříní


Kvalitní betonové podlahy

Podlahy od nás jsou zárukou nejvyšší kvality za nízkou cenu.


Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně praha jsou vám v blízkosti.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.


Od stěhování těžkých břemen jsme tady my. V rámci celé České republiky provádíme stěhování až do hmotnosti 50 tun.


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.